До урока правознавства потрібно знайти якусь юридичну ситуацію. Описати суб'єкт юридичної ситуації, об'єкт юридичної ситуації. Де шукати? (Бажано дати ссилку на конкретну сторінку із ситуацією).

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Підлітки Паращук та Стомін, перебуваючи у стані сп’яніння, спочатку об­ражали громадянина Блудова, потім завдали йому тілесних ушкоджень.Об’єкт — здоров’я Блудова;об’єктивна сторона (дії ГІаращука і Стоміна);суб’єкти (особи, що скоїли);, 4) суб’єктивна сторона — провина.