Добери порівняння:ранок,мов..вітерець,як...соняшник,наче..річка,наче..день,як..книжка,неначе..Продовжити речення:Руки людини можуть....Мої руки вміють...напишить срочноДопоможіть дуже прошу,будьласка.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ранок, мов відродження сил Соняшник, наче маленьке жовте сонце Річка, наче символ невмирущості води Книжка, неначе збірник знань