Доберіть до поданих рідків однорідних членів узагальнювальні слова. Складіть з ними речення: 1) Музика,балет,кинотеатр,малярство,література.2)Чесність, порядність, відповідальність, пунктуальність, комунікабельність.3)Іти, бігт...

Доберіть до поданих рідків однорідних членів узагальнювальні слова. Складіть з ними речення: 1) Музика,балет,кинотеатр,малярство,література.2)Чесність, порядність, відповідальність, пунктуальність, комунікабельність.3)Іти, бігти, їхати,летіти, плисти4)У театрі,на виставці, у музеї,на концерті.5)Голосний,тихий, веселий, мінорний.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
музика мое життя  малярство це мое вдохновеня