Доберіть спільнокореневі до слів ліс, казак, вода, водій. Складіть і запишіть 3 речення з цими словами (на вибір).

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ліс - гущавина козак - воїн вода - рідина Сьогодні у лісі було дуже тихо. Козак вірно захищає свою Батьківщину. Час тече, мов вода.
Гость
лісовик,козаче,водиця,водичка,. Лісовик шукає водицю щоб напитися щоб посмакувала йому . Козак в водичці купається охолоджується від літньої спеки. Друзі любіть природу адже вона водичку смачну , джерельну дає повітря свіже любіть природу!