Доберіть український відповідник до слів: Авізо,ажур,аква,вензель,юрист,кадастр,константа,стакато,тюрбан?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Авізо-повідомлення ажур-на сьогодні аква-вода вензель-узор юрист-фахівець з права кадастр-реєстр константа-стала величина стакато-коротко, уривчасто(музичний термін) тюрбан-чоловічий головний убір