Допоможiть даю 20 балiв треба скласти дiалог на тему якщо я хочу звернутися до однокласника з проханням позичiти менi орфографiчний словник для виконання домашньго завданн

Допоможiть даю 20 балiв треба скласти дiалог на тему якщо я хочу звернутися до однокласника з проханням позичiти менi орфографiчний словник для виконання домашньго завданн я або до керiвника шкльного театрального гуртка з прорханням дозволити меншi узяти участь у виступi на свято книжки
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-Привiт Надiйко -Привiт Петрику -Ти немоглаб менi позичити словник? -А навiщо вiн тобi? -Завдання з укрансько мови , а його треба робити з орфографiчним словником -Добре ,тримай тiльки завтра повернеш -Звiсно , спасибi