Допоможіть будь-ласка , мені потрібно 10 прислів'їв про вовків

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
 З вовками жити - по-вовчому вити. Дружба з вовком вилазать боком. Натура вовка тягне до лісу. Пожалів вовк кобилу: залишив тільки хвіст та гриву. Е, ти ще не  бачив смаленого вовка.  І вовк свої вовченята любить.  І  на вовка буває пригода.  Пішов вовк по вовну та сам зостався стриженим.  Добрий баранчик, та по-вовчому виє.  Не за те б`ють вовка, що він сірий, а за те, що вівцю з`їв.