Допоможіть будь ласка, потрібно 4 спільнокореневих слова до слова післягрозовий.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
  Грозовиця Погроза (я розумію, що від грозити, проте ІСТОРИЧНО це однакові корені зі чергуванням о-і, а якщо ні, то Бог вам помагай підібрати спільнокореневі, окрім гроза і грозовиця)) ) Загроза Грозно (прислівник)         А якщо я помилилась, то не відмічайте як порушення, будь лааааска)