Допоможіть будь ласка розібрати прості речення з граматичною основою, з такими типами означено-особове неозначено-особове узагальнено особове безособове речення Хоча би половину, дуже потрібно 1 Спадай, мріє моя, на квіти на ві...

Допоможіть будь ласка розібрати прості речення з граматичною основою, з такими типами означено-особове неозначено-особове узагальнено особове безособове речення Хоча би половину, дуже потрібно 1 Спадай, мріє моя, на квіти на вітер на жито 2 У селі співають різдвяні пісні 3Мені сьогодні дуже сумно 4 На вулиці уже погасли фонарі 5 Вчора мені принесли очікуваного листа 6 Осіння краса 7 Сім раз відмір, а раз відріж 8 Багато людей урятовано 9 Самому доведеться вертатись додому 10 Людей зіпхали на поля 11 Не було у лісі грибів цього року 12 Мене перевертає від злості 13 Ані звуку довкола 14 Доторкнулися сни до дитячих повік 15 Вертайтеся журавлята до рідної хати 16 Вийду на зустріч осінній мудрості 17 Довкола пахло цвітінням хмелю
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 Спадай, мріє моя, на квіти, на вітер, на жито. (означено-особове) 2 У селі співають різдвяні пісні (неозначено-особове) 3Мені сьогодні дуже сумно (безособове) 4 На вулиці уже погасли фонарі (двоскладне) 5 Вчора мені принесли очікуваного листа (неозначено-особове) 6 Осіння крас(називне) 7 Сім раз відмір, а раз відріж (узагальнено-особове) 8 Багато людей урятовано(безособове) 9 Самому доведеться вертатись додому(безособове) 10 Людей зіпхали на поля(неозначено-особове) 11 Не було у лісі грибів цього року(безособове) 12 Мене перевертає від злості(безособове) 13 Ані звуку довкола(безособове) 14 Доторкнулися сни до дитячих повік (двоскладне) 15 Вертайтеся , журавлята , до рідної хати(означено-особове) 16 Вийду на зустріч осінній мудрості(означено-особове) 17 Довкола пахло цвітінням хмелю (безособове)