Допоможіть будь ласка! Три колонки : 1) тверда 2) м яка 3) мішана група Сканер, ягдташ, оленяр, змій, снігур, сонце, промінь, лицемір, бич, псар, зброяр, ягуар, тиша, льотчиця, якір, антураж, циркуляр, календар, каменяр.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 сканер,  ягдташ, снігур, сонце, лицемір, бич, якір,  2 промінь, змій, сонце, промінь,псар, ягуар, льотчиця, календар, 3 оленяр, зброяр, тиша, антураж, циркуляр,каменяр