Допоможіть будь-ласка!потрібно написати розповідь про те,як я сходила на концерт.зарані дякую.

Допоможіть будь-ласка! потрібно написати розповідь про те,як я сходила на концерт. зарані дякую.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Нещодавно,я разом з друзями ходила на концерт.Там було дуже весело.Ми захоплювалися піснями рокерів.Танцювали під них.Все було дуже добре організовано.На сцену випускали дим.А після концерту нас очікували феєрверки.Я в захваті від побаченого.