Допоможіть, будь ласка!!Розставте пропущені розділові знаки.Катерина ІІ захотіла побачити Григорія Сковороду. Привезлийого завели до Золотої зали. Усі стоять затамувавши подих чекають.З’явилася цариця. Низько вклонилися присутн...

Допоможіть, будь ласка!! Розставте пропущені розділові знаки. Катерина ІІ захотіла побачити Григорія Сковороду. Привезлийого завели до Золотої зали. Усі стоять затамувавши подих чекають.З’явилася цариця. Низько вклонилися присутні. Один Сковородастоїть.Чому не вклоняєшся запитує Катерина.Як же ти мене роздивишся коли я удвоє зігнуся? Та й не я бажавтебе бачити а ти на мене захотіла подивитися.Чому ти Грицю такий чорний?Де ж ти вельможна бачила білу сковороду? На ній і печуть ісмажать. Отже вона завжди у вогні.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Катерина ІІ захотіла побачити Григорія Сковороду. Привезли його, завели до Золотої зали. Усі стоять, затамувавши подих,чекають.З’явилася цариця. Низько вклонилися присутні. Один Сковорода стоїть."Чому не вклоняєшся?"- запитує Катерина."Як же ти мене роздивишся, коли я удвоє зігнуся?". "Та й не я бажав тебе бачити, а ти на мене захотіла подивитися"."Чому ти, Грицю, такий чорний?"."Де ж ти, вельможна, бачила білу сковороду?" На ній і печуть,і смажать. Отже, вона завжди у вогні.