Допоможіть будь ласка.Виправте помилки в оформленні реквізиту' «адресат». Запишіть правильні варіанти. Директор Павлюку Сергію Петровичу; Генеральні директори виробничих об’єднань, директори підприємств і керівники організаці...

Допоможіть будь ласка.Виправте помилки в оформленні реквізиту' «адресат». Запишіть правильні варіанти. Директор Павлюку Сергію Петровичу; Генеральні директори виробничих об’єднань, директори підприємств і керівники організацій; Міністерству освіти і науки України; Міністерство промислової політики України. Управління справами Головиий спеціаліст Кононенку В.П.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Директору Павлюку Сергію Петровичу Генеральним директорам виробничих об'єднань Директорам підприємств і керівникам організацій Міністерству освіти і наукри України Міністерству промислової політики України Управлінню справами Головному спеціалісту Кононенку В.П.