Допоможіть як рішати тіло рухається прямолінійно зі швидкістю v(t)=t3+t (м/с) згайдіт

Допоможіть як рішати тіло рухається прямолінійно зі швидкістю v(t)=t3+t (м/с) згайдіть шлях, пройдений тілом за проміжок часу від t=1c до t=2c
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Путь равен S = Vo*t + at²/2. Путь за проміжок часу від t=1c до t=2c равен S(2) - S(1). Vo равно V при t = 0.   V(0)=t³+t = 0. Ускорение а равно производной скорости: а = (t³+t)' = 3t² + 1. a(1) = 3*1² + 1 = 3+1 = 4 м/с². а(2) = 3*2² + 1 = 12 + 1 = 13 м/с². S(1) = 4*1²/2 = 2 м. S(2) = 13*2²/2 = 26 м. Ответ: шлях, пройдений тілом за проміжок часу від t=1c до t=2c равен 26 - 2 = 24 м.