Допоможіть написати Оповідання з діалогом «Розмова з краплею води»;

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я краплинка, я вода –  завжди свіжа, молода.  Я весела, я привітна,  я на світі всім потрібна.  Я роблю велику справу,  вмить вгамовуючи спрагу.  Напою дощем рослини,  ріками до моря плину.  У веселці я барвиста,  у росі я промениста,  у струмочках я весела,  я живу в містах і селах,  я змиваю бруд, без мене  не була б земля зелена.  Я краплинка, я повсюди –  не жили б без мене люди.