Допоможіть написати твір-мініатюру на тему: "Вірш Лесі Українки за який її можна назвати геніальною"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Насправді,Леся Українка свого роду неперевершена поєтеса! Усі її вірші є справжнім витвором мистецтва,але найбільше я люблю її вірш "Хотіла б я піснею стати.." . Саме він заполонив мою душу та наповним її радісними ємоціями та різнобарвними почуттями! У цьому вірші розповідається про її палке бажання зірватися й полетіти у казкові мандри,побачи світ..Цей вірш вона писала,коли була "прикована" до ліжка.Хвороба брала над нею міць,проте Леся була незламною та ні в якому разі не хотіла піддаватися жахливій хворобі. Цим самим поєтесса дає читачам яскравий приклад того,як потрібно боротося з життєвими перешкодами,не падати духом та завжди мріяти про найкраще! Неймовірно яскраве враження "Хотіла б я піснею стати" справляє на будь-якого віку читача,саме тому я раджу кожному його прочитати та добре замимслитися над справжніми життєвими цінностями!