Допоможіть ось запитання Познач рядок слів які таку будову [префікс корінь суфікс кінцівка] A природа подорож B подорожній перекличка C розмова пагорб

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Правильный ответ: В Первое слово : По - приставка Дорож - корень н - суфикс ій- окончание Второе слово: пере-приставка клич- корень к- суфикс а-окончание
Гость
Правильна відповідь: в Перше слово : По - префікс Дорож - корінь н - суфікс ій- закінчення друге слово: пере-префікс клич- корінь к- суфікс а-закінчення