Допоможіть продовжити казку Незвичайні пригоди в Недоладії Терміново будь ласка. Даю 35 балів

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
– Читаючи цей твір, ви, напевно, звернули увагу на незвичайних героїв твору. Назвіть їх. (Недороль Десятий, Недоштанько, Недоборода, Недовус, Недопопелюшка та ін.) – А що ж наша головна героїня твору? Вона належить до реальних чи вигаданих персоніжів?  Як ви думаєте, чи зможе Аля повернутися додому по цих запитань потрібно писати твір