Допоможіть розвязати вправу 2клас вправа №71виділені слова бабусі. матусі .тата,Зміни виділені слова так щоб вони відповідали на питання хто? добери до них спільнокореневі слова. запиши. Подумай від якого слова утворилося слово...

Допоможіть розвязати вправу 2клас вправа №71виділені слова бабусі. матусі .тата,Зміни виділені слова так щоб вони відповідали на питання хто? добери до них спільнокореневі слова. запиши. Подумай від якого слова утворилося слово Батьківщина
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Бабуся- бабусин, матуся-материна, тато- татусин.Слово Батьківщина утворилося від слова " батько"