Допоможіть! Складіть документ а) в якому ви доручаєте комусь із своїх родичів отримати вашу стипендію, або б) доручаєте своєму товаришеві отримати на складі спортивної школи форму для участі в змаганнях. Потрібно написати докум...

Допоможіть! Складіть документ а) в якому ви доручаєте комусь із своїх родичів отримати вашу стипендію, або б) доручаєте своєму товаришеві отримати на складі спортивної школи форму для участі в змаганнях. Потрібно написати документ на одне з цих.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
                                                                       Доручення                                                           від  09 лютого 2013 року Я, Іванова Надія Миколаївна (ваше ПІБ замість прикладу), учениця 8-А класу середньої школи № 59, доручаю Сахно Олені Сергіївні (ПІБ товариша), учениці 8-А класу середньої школи № 59, отримати на складі спортивної школи № 48 форму у кількості 5 (п"яти) комплектів для участі у змаганнях. Підпис Сахно О.С. ____________ засвідчую.                                       підпис   Доручення дійсне протягом 10 днів.   "09" лютого 2013 р.     ___________ Іванова Н.М.