Допоможіть скласти речення з відокремленими додатками з поданими прийменниками : На відміну від, поряд з.
Допоможіть скласти речення з відокремленими додатками з поданими прийменниками :
На відміну від, поряд з.
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. На відміну від інших грецьких полісів-республік Боспор був рабовласницькою монархією (Д. Степовик).
2. Так, поряд з відомими на ім’я і невідомими широкому загалу, але відомими близькому оточенню народними творцями бачимо й незчисленні приклади колективної творчості (М.Рильський).