Допоможіть терміново на завтра будь-ласка! 1.Чим зачарувала Мавка Лукаша? 2. Що не може зрозуміти і сприйняти Мавка в світі людей, а що в людських стосунках її приваблює? 3. Хто винен у тому, що Лукаш зневажив усе найкраще в со...

Допоможіть терміново на завтра будь-ласка! 1.Чим зачарувала Мавка Лукаша? 2. Що не може зрозуміти і сприйняти Мавка в світі людей, а що в людських стосунках її приваблює? 3. Хто винен у тому, що Лукаш зневажив усе найкраще в собі? 4. Чи зрадила себе Мавка?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.Мавка зачарувала Лукаша своєю красою і розумінням природи. 2. Мавка не може зрозуміти в людях, що вони матеріальне становище ставлять вище власної волі. 3. Я думаю, що винен сам лукаш,а підштовхнули його до цього мати і Килина. 4. Мавка себе не зрадила.