Допоможіть!!!Думаю до завтра встигнете! Із двох пунктів,відстань між якими 270км,виїхали одночасно назустріч один одному два автомобілі.Перший рухається зі швидкістю 40км/год,а другий-50км/год. Через скільки годин вони зустріну...

Допоможіть!!!Думаю до завтра встигнете! Із двох пунктів,відстань між якими 270км,виїхали одночасно назустріч один одному два автомобілі.Перший рухається зі швидкістю 40км/год,а другий-50км/год. Через скільки годин вони зустрінуться? Допоможіть!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
40 км/час+50 км/час=90 км/час (скорость сближения) 270 км:90 км/час=3 час (t=S:V) Ответ: они встретятся через 3 часа