Допоможіть!!!Треба провідміняти словосполучення шовкові коси і материнська любов

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Н: материнська любов, шовкові коси Р: материньскої любові, шовкових кіс Д: материнській любові, шовковим косам О: материнською любов"ю, шовковими косами З: материнську любов, шовкові коси М: в материнській любові, на шовкових косах К:  материнська любове, шовкові коси