.Дорогою повзе удав завдовжки 12 м, а по удаву від голови до хвоста скаче папуга. Швидкість удава відносно дороги дорівнює 2 м/с, а швидкість папуги відносно удава 3 м/с. Який шлях відносно дороги пройде папуга, доки доскаче ві...

.Дорогою повзе удав завдовжки 12 м, а по удаву від голови до хвоста скаче папуга. Швидкість удава відносно дороги дорівнює 2 м/с, а швидкість папуги відносно удава 3 м/с. Який шлях відносно дороги пройде папуга, доки доскаче від голови удава до його хвоста?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
по первому - попугай доскачет за 12м     /       3м. с=4 сек. удав проползёт 4*2=8 м. плюс сам удав 12 м 12+8=20 м.