Доведіть що Гамлет -це філософ і мислитель! Помогите пожалуйста ,это должно быть в виде сочинения только содержание должно быть не очень кратким!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Він розкриває такі важливі вічні проблеми суспільства - як зрада,проблема любові,взаємовідносин батьків і дітей,проблема любові,проблема дружби,проблема моралі,сліпе бажання людини до ще більшої влади і грошей