Є 2 однакових пластинки,одна з них намагнічена.Як не використовуючи інших предметів визначити яка саме пластинка є намагніченою

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Наближуємо кінець пластини А до середини пластини Б. Якщо А намагнічена, то вона буде притягуватися до середини Б. Якщо Б намагнічена, то А - ні, й вона не буде притягуватися до середини Б. Бо  магнитне поле сильніше поблизу полюсів, а біля середини магніта - слабке.