Если вы козахи помогите!Вы знаете эфемизмы еа эти слова:ұры,өсекші,қырт,саңырау,соқыр,ақсақ,мылқау,топас,жынды.Помогите.Кстати эвфемизм это слова которые звучать менее пративно гнустно и грубо.например:мылжың-сөзуар.көмектесі...

Если вы козахи помогите!Вы знаете эфемизмы еа эти слова:ұры,өсекші,қырт,саңырау,соқыр,ақсақ,мылқау,топас,жынды.Помогите.Кстати эвфемизм это слова которые звучать менее пративно гнустно и грубо.например:мылжың-сөзуар.көмектесіндерші өтінем!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
баугесбе. созтасушы. таскулак. кари. кем осыларды блемн ал аксак мвлкау топас дегендерды блмид екем