Фразеологізми з твору Блакитна дитина. Срочно!!!!!!!!!Нету нема!!!!!!!!!!!!пліз!!!!!!Буду дуже рада!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Фразеологізми з твору Блакитна дитина. Срочно!!!!!!!!! Нету нема!!!!!!!!!!!! пліз!!!!!! Буду дуже рада!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
"До пізньої ночі сидів над книжками,неспроможний одірватись від сторінок"-це говорить про те,що Толик любив читати. "Зібравшись із духом,зістрибую в сад. Швидко біжу до найблищої яблуні з побіленим стовбуром,мавпою видираюсь наверх"-це говорить про те,що хлопчик є пруткий.