Ген доброти францюзького бульдога домінує над геном злостивості. Яке потомство в

Ген доброти францюзького бульдога домінує над геном злостивості. Яке потомство вF1 вийде від схрещювання гомозиготного добродушного бульдога зі злістними самками?Яке потомство F2 буде від схрещювання гібридів F1 між собою?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Дано: А - добрый а - злой F1-? F2- ? решение: Р:  АА х аа G:  А      а F1: Аа    Р: Аа х Аа G:  А  а    *  А    а F2:  АА (доб.), 2Аа(доб.), аа(зл) Ответ первое потомство будет гетерозиготное доброе, а второе дает расщепление по генотипу: 1:2:1 и по фенотипу: 3(добрые):1(злые)