Hello,my name is....I am from... .I live with... .My mother's name is... .She works... .My father's name is... .He is... .My brother's name is... .He is... .We are a friendly family/

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Hello, my name is (твоё имя). I am from Russia. I live with my parents. My mother's name is(имя твоей мамы). She works in shop. My father's name is(имя твоего папы). He is doctor. My brother's name is(имя твоего брата). He is pupil.