Напишите невеличке оповидання про стасунки хлопчикиви дивчатоку твоему класи

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
У мій клкс не великий, але й не малий.У нас більше хлопців ніж дівчат(якщо треба пиши навпаки),але хлопці всерівно дуже добрі й милі.Вони допомагають дівчатам донести портфелі і т.д і т.п.А дівчата,у свою чергу допомагають робити домашню підтримують у навчанні. У нас дуже дружний клас!