Інформація про троянду.Срочно!!!!!!!!!!!!!!!!!!! на завтра!!!!!!!!!!!!!! даю 56 баллов только помогите мне

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Троянда це пахуча ,красива квітка.В давнину її називали "Райською квіткою". Вона є символом  милосердя ,прощення,божественої любові.Троянда -рослина з різноманітною будовою квіток,суцвіть.Квітколоже має тенденцію до розростання.Квіти циклічні,з подвійною,п’ятичленною оцвітиною,тичинок багато,розташовані по колу.
Гость
Грецький міф гласить, що богиня Флора одного разу побачила вродливу дівчину і перетворила її у квітку, Афродіта додала тій квітці краси, три Грації – блиску та шарму. Діоніс пожертвував ароматний нектар, Зефір роздув хмари, аби Аполлон зміг підливати троянду з небес. Коли ж квітка виросла, її віддали Еросу і назвали «Королевою квітів».  У римлян також була власна легенда про походження троянди. Згідно з нею, багато юнаків намагалися одружитися з вродливою дівчиною на ім’я Троянда, але жоден з них її не зацікавив. Вони були настільки наповнені коханням до красуні і настільки розсерджені її байдужістю, що увірвалися в її будинок, виламавши двері. Цей епізод розгнівав богиню Діану, і вона перетворила дівчину у квітку з таким же іменем - троянда, а горе-коханців – у її шипи.  А ще, існує грецька версія того, як троянда стала символом кохання.  Богиня кохання Афродіта, поспішаючи до коханого, наступила на кущ білих троянд, поранила ногу і пофарбувала квіти своєю кров’ю. З тих пір червоні троянди – символ кохання і пристрасті.  З давніх-давен люди дарують одне одному ці квіти, вкладаючи в букети таємні послання, залежно від кольору і кількості квітів, більше того, із троянд складають цілі листи, що іноді красномовніші від усіх слів.