It's Christmas! Merry Christmas! Yes, it's merry, merry Christmas, it's time for hanging stockings, It's time for riding sleighs, It's time for jolly

It's Christmas! Merry Christmas! Yes, it's merry, merry Christmas, it's time for hanging stockings, It's time for riding sleighs, It's time for jollygreeting, Snow and holly, overeating, Oh, I love you merry Christmas, You're the best of holidays перивот
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я повешу это Рождество! С Рождеством Христовым! Да, с Рождеством, с Рождеством, пришло время для подвешивания чулки, пришло время для езды на санях, пришло время для джолли приветствие, снег и Холли, переедание, Ох, я люблю тебя с Рождеством, Ты самый лучший из праздников вверх. Увидимся позже.