Как переводится Ахмет бес жаста, ол әр істі меньше меньше өзім істеймін больше больше дейді. меньше br / больше Әжесі еден сыпыра бастап еді, Ахмет: меньше br / больше -- Әжетай, еденді өзім сыпырамын, -- деді. меньше br / ...

Как переводится Ахмет бес жаста, ол әр істі <<өзім істеймін>> дейді.
Әжесі еден сыпыра бастап еді, Ахмет:
-- Әжетай, еденді өзім сыпырамын, -- деді.
-- Жарығым, айналайын! -- деп әжесі қуанып қалды.
-- Әжетай, дастарқанды өзім жаяйыншы, деді әжесіне қарап.
-- Жақсы, ботамү Атаңа өрік, мейіз, қант, жұмсақ нан қою керек.
-- Қазір өзім қоямын.
-- Әжетай, шай ішуге жүріңіз, -- деді Ахмет.
Айналайын, жарығым, -- деп, әжесі немерісінің маңдайынан сүйіп, қуанып қалды. здравствуйте
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ахмету 5 лет, он говорит " я все сделаю " когда его бабушка начала убирать пыли с пола: БАБУЛЯ , Я ВСЕ САМ УБИРАЮ С ПОЛА -Солнышко, молодец