Какое это оклычне и неоклычне речення?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Окличне речення те, в якому виражаються емоційні переживання і вимовляються з особливою, так званою, емоційною, окличною інтонацією. Наприклад, О, як я давно тебе не бачив!   Неокличні речення - це речення, які не виражають емоційних переживань. Наприклад, Я люблю читати класичну літературу.
Гость
Окличні речення Розповідні, питальні й спонукальні  речення можуть бути емоційно забарвленими. Тоді ВОНИ ВИМОВЛЯЮТЬСЯ з почуттям радості, захоплення,здивування, обурення, страху ... Такі речення називають окличними. Розповідно-окличні: Як чудесно жити, як творить чудесно в Батьківщині сонця!  Питально-окличні: А де ж моя веселая дівчина-дитина?! (Шевч.).  Спонукально-окличні: Світи нам, день, безсмертними огнями ! у кінці неокличних речень ставимо крапку.