Характеристика героїв славка і юлька из произведения шпага славка беркута

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Славко: Вік Учень 7–8 класу Місце проживання Місто Львів Стосунки з батьками Добрі, довірливі, співчутливі Ставлення до друзів Товариський Улюблене заняття Фехтування, спелеологія Стосунки з природою Захоплений природою, бачить в усьому таємниці, любить їх відкривати, цікавиться печерами Дії та вчинки Знаходить собі заняття, багато займається самореалізацією, страждає через «недовіру» однокласників Риси характеру Добрий товариш, знавець природи, борець за правду, готовність долати труднощі Ставлення автора до героя Захоплення від вміння самореалізовуватись Юлько : Романтичний • Розумний • Відмінник • Любить батька й маму • Має багату уяву • Гарно малює, особливо коней • Пишається батьком • Гоноровий • Ображає поранену сороку • Самотній • Гордий • Зарозумілий • Підступний • Не дотримує слова