Хто виявився злочинцем в оповіданні А. Конан Дойла "Пистрява стричка"? Якою була причина злочину?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Злочинцем був вітчим дівчат (Елен і Джулії) лікар Ройлотт .Причина злочину була така:після заміжжя кожної дівчини батько поовинен виплатити гроші.Тож щоб уникнути цього ,коли Джулія вирішила вийти заміж,то лікар завів змію,ночами дівчина чула посвистування ,а потім змія вжалила її і перед смертю прошепотіла:пістрява стрічка..Коли Елен вирішила вийти заміж,то Ролйлотт  раптом затіяв ремонт у її кімнаті і вона перейшла у кімнату сестри.Туди потрапити було дуже легко.І Шерлок Холмс відразу про все здогадався.