Козак на печі - ворог Січі Оберіть прислів'я що передає ту саму думку А) без коня нема й козака Б де два козаки там три гетьмани В Той не козак що отаманом не хоче бути Г щирий козак ззаду не нападає Д степ та воля - козацька ...

Козак на печі - ворог Січі Оберіть прислів'я що передає ту саму думку А) без коня нема й козака Б де два козаки там три гетьмани В Той не козак що отаманом не хоче бути Г щирий козак ззаду не нападає Д степ та воля - козацька доля
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
2)Де два козаки, там три гетьмани.