Креативність-це: а)розум,здатність людини думати б)здатність нервової системи зберігати і відтворювати інформацію в)здатність мислити вільно,зна...

Креативність-це: а)розум,здатність людини думати б)здатність нервової системи зберігати і відтворювати інформацію в)здатність мислити вільно,зна...креативність-це: а)розум,здатність людини думати б)здатність нервової системи зберігати і відтворювати інформацію в)здатність мислити вільно,знаходити свіжі ідеї та оригінальні рішення
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
правильный ответ будет в
Гость
Третий ответ: в) нахождение свежего и оригинального решения