Кто поможет составить 5 предложений на казахском языке про лето.заранее благодарю!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Жаз меэгілі көңілді. Күн шығып, дала жасыл кілемге оранып түр.Айнала жасыл ағаштар, әдемі гүлдер өсір тұр.Тұрлі түсті көбелектер ұшып жүр.Жаз айлары ыстық, сондықтан адамдар көлде шомылады.
Гость
мен жаз мезгылын катты жаксы коремын,ойткены жазда ауылга барып апам мен атама комектесып,асыр салып ойнаймн.Менынше барлык балаларга да жаз мезгылы унайды деп ойлаймн