Легенда про зозулю (1) Про зозулю складено багато пісень та легенд. (2) Розповідають, що жила дівчина, що називалася Зозуля, розумна, вродлива, тільки лінива дуже. (3) Якось послала мати свою Зозулю брати льон під лісом, а та л...

Легенда про зозулю (1) Про зозулю складено багато пісень та легенд. (2) Розповідають, що жила дівчина, що називалася Зозуля, розумна, вродлива, тільки лінива дуже. (3) Якось послала мати свою Зозулю брати льон під лісом, а та льон не брала, вилізла на дуба, сіла на гілку крислату і до хлопців: Ку-ку Ку-ку. (4) А мати зварила обід та й теж пішла в поле дочці допомогати. (5) А кувала б ти, дочко, доки світу й сонця закляла мати, коли побачила, що її Зозуля на дубі сидить. (6) Як почула дівчина, що в неї від прокльону материного крила почали рости, заплакала й полетіла. (7) Але і птахою Зозуля залишилася ледачою: гнізда не в’є, на яйцях не сидить, дітей не годує, лишень літає лісами, роки людям рахує, сміється, дівчатам каже, коли вони заміж підуть. 10. Позначте речення, у якому допущено орфографічну помилку.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
2) тому що слова "лінива" в укр мові не існує, тільки ледача