Люди, допоможіть будь ласка!! Треба скласти 5 речень з будь якими займенниками, та треба якось розібрати займенники але як не знаю. Допоможіть)))

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ти повинен прочитати всю художню літературу на літо. Вона точно поїде в Італію цього літа? Він не любить робити помилки і довіряє тільки собі.  Нарешті я отримала свій подарунок!  Її квартира знаходиться в центі Києва.  Свої думки залиште при собі.