Мен 6-сынып оқушысымын. Менің үйім мен мектебімнің арасы алыс емес.Яғни үй мен мектептің арасында 7аялдама бар. Сондықтан мен мектепке №1 трамваймен барамын .Бұл көлікке үйдің қасындағы(Ә. Молдағұлова)аялдамасынан мініп,(Мектеп...

Мен 6-сынып оқушысымын. Менің үйім мен мектебімнің арасы алыс емес.Яғни үй мен мектептің арасында 7аялдама бар. Сондықтан мен мектепке №1 трамваймен барамын .Бұл көлікке үйдің қасындағы(Ә. Молдағұлова)аялдамасынан мініп,(Мектеп)аялдамасынан түсемін. Басқа нөмірлі көліктер де бар,дегенмен маған осы трамвайдың бағыты ұнайды.Ә. Молдағұлова көшесімен тура жүреді де,Т.Рысқұлов көшесінен бұрылады.Әр аялдамаға уақытында келеді . Жүргізүщісі көлікті асықпай,баппен жүргізеді 1-сыныпқа барғанда мектепке әкем апарып салатын.Сосын болар,маған мектепке қатынау соншалықты қиын болған жоқ.Мен №1 трамвайды (Менің колігім)деп атап та кеттім. ПРОШУ ВАС УМОЛЯЮ ПЕРЕВЕДИТЕ МНЕ ТЕКСТ НА РУССКИЙ ЯЗЫК ПРОШУ УМОЛЯЮ МНЕ СРОЧНО НУЖНО И ПОЖАЛУЙСТА ПРИВИЛЬНЫ И ТОЧНЫЙ НЕ С ПЕРЕВОДЧИКА ПРОШУ Я ДАМ МНОГО БАЛЛОВ 20
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я ученица 6 класса. Мой дом недалеко от моего дома. Почти от моей домы есть семь остановок. Поэтому я ехаю номер 1 трамвай. В этом машине остановлюсь с остановки Моллагулова и спуськаюсь с поворота. Есть и другие машины но мне нравиться номер 1 трамвай. Поэтому я номер первый трамвай назвала своим машиной.