Мені потрібно твір-роздум з дієприслівниковим зворотом:Погані і гарні риси мого характеру

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я вважаю, що поганими рисами мого характеру являється упертість. Звичайно це і деколи гарна риса, але в більшості випадків, вона заважає мені. Наприклад, я навіть коли знаю, що не права, продовжую відстоювати свою думку, чим самим відганяю від себе друзів. Ще одна погана риса це балакучість, іноді мені здається, що якби я могла то розповіла усім про все. Хороші риси моого характеру це впевненість і комунікабельність, я часто знаходжу спільну мову, з різними людьми. І коли я ставлю ціль, то впевнено і точно досягаю її.