Ми всі знаємо дятла но його краса неймовірна. Але він не тільки красивий ай розумний лікар . Він виколупує своїм дзьобом у кори дерев шкідливий комашок. Ось так він виліковує дерева. Це найкращий лікар дерев у світі. провірте ...

Ми всі знаємо дятла но його краса неймовірна. Але він не тільки красивий ай розумний лікар . Він виколупує своїм дзьобом у кори дерев шкідливий комашок. Ось так він виліковує дерева. Це найкращий лікар дерев у світі. провірте цей текс якщо якоїсь коми або чечогось небуде то пишіть як правильно якщо правильно пишіть ок
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ми всі знаємо дятла, але його краса неймовірна. Він не тільки гарний, а й розумний лікар. Він виколупує своїм дзьобом у кори дерев шкідливих комашок. Ось так він лікує дерева. Це найкращий лікар дерев у світі.
Гость
Всі ми знаємо дятла. Його недарма називають лісовим лікарем. Він красивий і розумний. Спочатку дятет простукує дерево, шукаючи під корою порожнину. Птах знає, що там ховаються гусінь і короїд. Довбе дерево своїм довгим міцним дзьобом і дістає комах язиком. Таким чином він лікує хворі дерева.