Мини твир 6 8 предложений на тему"Як диты выликувалы лелеченя"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Сьогодні Мишко з друзями гралися у дворі. Біля паркану вони побачили щось цікаве, коли ж підійшли, то було маленьке лелеченя, яке випало згнізда. Діти обережно взяли його і віднесли до Мишка додому. Вже вдома хлопчик помітив, що у пташеняти пошкоджене крило. Він посадив його у коробку, нагодував, напоїв. Наступного дня Мишко поклика вдрузів, щоб допомогли йому доглядати за пташкою, вони дуже дбайливо ставились до лелеченяти, навіть дали йому ім'я - Лео. Тривалий час діти лікували його. Коли ж Лео одужав, підріс, діти відпустили його на волю. Птах, знайшовши свою половинку, прилетів до Мишкового дому і звив там гніздо на вдячність своєму рятівнику.