Міні твір про весну,6-7 речень.повинно бути 6 складних прикметників з написанням через дефіс і разом

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Немає нічого гарнішого, ніж весняний ліс. Навесні лісові дерева та кущі надягВсе навкруги змінилось. Прилетіли співучі птахи з теплих країв. Прокинулись милі звірята з зимової сплячки. Дерева прокинулись від зимового сну. Три тополі, височать у полі - вибирають собі весняну барву. Дивишся у небо, а там двоє - журавель і журавочка. І так гарно і легко кружляють, немов би танок якийсь водять. Розтанув на водоймах твердий лід. А хороші діти садять дерева і підливають. Білять вапном, щоб шкідники не вилазили на них і не завдавали шкоди.дають нове вбрання. Свіже зелене листя знову шелестить на гілках.А з далеку віє теплий теплий південно-східний вітерець .