Мне нужен миниотюрный текст про зимний февраль на украинском, пожалуйста очень срочно 10 предложений, очень надо!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Останній місяць зими за календарем, і ми знаємо, що він у нас вкраде шматочок такої довгоочікуваної весни, ми будемо злитися на сніг, який нікому не потрібен, на дощ, який не такий, як навесні,на брудну обувь.І таки лютий - це крок назустріч теплу. Ще зовсім трохи і все знову прокинеться, природа заповнить всі навколо своїм сонним теплом. Люди знімуть шуби, підставлять особи сонячному тепла і світла, душі прокинуться і почуття наповнять їх. Ми знову будемо шукати пишність у всьому, нам буде добре і затишно прокидатися вранці, разом з природою.