Мотоциклістза 5 год проїхав 260 км. Швидкість руху велосипедиста а 4 рази менша,ніж швидкість мотоцикліста. На скількибільше кілометрів проїхав мотоцикліст,ніж велосипедист за той самий час?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
260 / 5 = 52 (км/ч) скорость мотоциклиста  52/4 = 13 (км/ч) скорость велосипедиста  52-13 = 39 (км) Ответ : на 39 км проехал мотоциклист , велосипедист за той самый час .